Wypadanie zapłonu Eclipse GST

DET3 w pytaniach i odpowiedzach
Post Reply
jagos

Wypadanie zapłonu Eclipse GST

Post by jagos » Mon Jul 06, 2015 2:33 pm

Witam. Borykam się w sumie od samego początku z wypadaniem zapłonu w 4G63T+ DETIII FIT. Jeździłem na różne sposoby... z obciążeniem, bez obciążenia. To się dzieje nie zależnie od w sumie niczego. Choć jak by częściej się powtarza gdy popada. Czasami stojąc na jałowym szarpnie silnikiem czasami podczas jazdy tak jak by odcięło paliwo, albo zabrakło iskry. Czytałem, ze wiele osób ma z tym problemy i chyba nie został rozwiązany. Aktualizowałem firmware i nic nie pomogło. Czy jest na to rada czy juz trzeba z tym żyć? Pozdrawiam.

Kisielisodd
ECUMASTER TEAM

Re: Wypadanie zapłonu Eclipse GST

Post by Kisielisodd » Tue Jul 07, 2015 10:16 am

Zależy na jakim poziomie to występuje. Jeżeli raz na jakiś czas na jeden cykl wypadnie zapłon, a silnik nadal pracuje. Zdarza się to głownie podczas jazdy ze stałą prędkością na nieobciążonym silniku, a nie występuje podczas pełnego obciążenia, to niestety nie da się z tym nic zrobić. Jest to związane ze złym kątem wtrysku ale na to nic nie da się poradzić bo to tylko świnka.

Jeżeli wypadanie jest nagminne i mocne i występuje również podczas pełnego obciążenia, to nie jest normalne.

jagos

Re: Wypadanie zapłonu Eclipse GST

Post by jagos » Thu Jul 09, 2015 11:32 pm

Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź. To występuje tylko pod niewielkim bądź żadnym obciążeniem. Przy większym obciążeniu nie zauważyłem tego zjawiska. No nic. Musze nauczyć się z tym żyć. Dzięki wielkie- pozdrawiam :)

Post Reply
stół kuchenny okrągły